Депутат за змовою з лісівниками вирізав лісу на понад 3 мільйона

Організовану злочинну групу на чолі із депутатом селищної ради Олевського району притягнуть до відповідальності за порубки дерев на території місцевих  лісогосподарств. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

“Установлено, що депутат селищної ради, директор приватного підприємства, з метою організації незаконних порубок лісу, у травні 2015 року організував  і очолив злочинну групу, до складу якої залучив п’ятьох місцевих жителів”, – йдеться у повідомленні.

У скоєному депутату допомагали троє працівників державної лісової охорони, стверджують у прокуратурі. Ліс рубали майже щодня. Збували на території інших областей. Сума, на яку зловмисники знищили насадження, за оцінками правоохоронців, становить більше 3,2 млн грн.

Депутату та його співучасникам висунули звинувачення. Документи передали до  Олевського районного суду. Крім цього, прокуратурою області з метою відшкодування завданої шкоди, заявлено до підозрюваних цивільний позов на суму 3,2 млн грн.

Нагадаємо, що прокуратура області на початку січня знову побувала у Райківській виправній колонії. Правоохоронці почали кримінальне провадження щодо стрілянини в Олевську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *