Депутатка сільради 7 місяців шукала «айтішніка», щоб подати декларацію про доходи

Депутатка сільради 7 місяців шукала «айтішніка», щоб подати декларацію про доходи

 Жінку оштрафували на 850 грн.

У Попільнянському районі депутатка сільської ради 7 місяців шукала IT-фахівця, щоб подати декларацію про майнові статки. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Йдеться про те, що депутатка сільської ради, будучи, відповідно до чинного законодавства, суб’єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, не дотрималася вимог ч.1 ст.45 Закону України “Про запобігання корупції”. Зокрема, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік подала із запізненням майже на 7 місяців. У судовому засіданні депутатка пояснила, що причиною такого спізнення стало те, що вона взагалі не розуміється на комп’ютерній техніці, і лише коли знайшла ІТ-спеціаліста, за його допомогою змогла заповнити декларацію. Однак суд не визнав такі обставини поважною причиною», – йдеться у повідомленні.

За результатом розгляду адміністративного протоколу у суді, який відбувся за участю Бердичівської місцевої прокуратури, депутатку визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Leave a Comment