Депутати облради виділили 900 тисяч на придбання спецавтомобіля для поліції

Депутати облради виділили 900 тисяч на придбання спецавтомобіля для поліції

Ще необхідно для апаратури – 1 млн 700 тис. грн.

Депутати обласної ради під час засідання сесії 27 липня виділили поліції області 900 тис. грн на придбання спецавтомобіля.

За словами начальника головного управління Нацполіції у Житомирській області, така машина існує у Києві, Дніпрі та Запоріжжі.

«Це буде такий мобільний ситуаційний центр, який дозволить оперативно в режимі реального часу відслідковувати інформацію, яка надходить безпосередньо з місця масових заходів, щоб забезпечити негайне реагування на ті можливі прояви, які існують у нас в області. В Києві цей автомобіль зарекомендував себе дуже добре під час проведення Євробачення», – сказав Печененко.

Згадана сума коштів, яку отримає поліція, піде на придбання автомобіля. У ньому має бути вмонтована спеціальна техніка. Вячеслав Печененко каже, що кошти на її придбання теж будуть просити у облради.

«Враховуючи те, що це дуже коштовна річ, ми вирішили розбити вартість цієї техніки на дві частини. Сьогодні голосували за 900 тис. грн – це буде куплена сама базова машина – фургон, а другій платіж – за наповнення апаратурою: це будуть сервера, місця робочі для операторів, мачта, яка висувається і проводить відеозйомку. Ця апаратура коштує 1 млн. 700 тис. грн. Це вже ми будемо просити технічне наповнення фургону», – додав Печененко.

Нагадаємо, що нещодавно у Житомирі біля Головного управління Нацполіції 20 червня відбулася урочиста передача 18 нових службових автомобілів «Mitsubishi Outlander», призначених для роботи груп швидкого реагування у районах області.

Автор фото:Анастасія ЗАЛУЖНА.

Автор матеріалу: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment