Депутати облради зберуться на друге пленарне засідання сесії у четвер перед Великоднем

Друге пленарне засідання четвертої сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання відбудеться у четвер, 28 квітня, о 10 годині в залі засідань обласної ради. Відповідне розпорядження підписала сьогодні голова обласної ради Анжеліка Лабунська. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

На порядок денний другого засідання четвертої сесії винесено 40 питань.

«Депутати обласної ради прийматимуть звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо загострення соціально-економічної ситуації в області», – йдеться у повідомленні.

Також депутатський корпус має затвердити Положення про Наглядову раду комунальних підприємств і установ обласної ради та Комплексну програму проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи на Житомирщині на 2016 рік.

«Серед іншого народні обранці розглядатимуть Програму розвитку агропромислового комплексу області на 2016 – 2020 роки і заслухають інформації прокурора області та т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в області про результати діяльності відомств у 2015 році», – уточнили у прес-службі обласної ради.

Нагадаємо, що перше засідання четвертої сесії обласної ради відбулося 31 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *