Депутати облради знову не припинили депутатство Віктора Развадовського

Депутати облради знову не припинили депутатство Віктора Развадовського

Проголосували лише 10 депутатів замість 33.

Депутати Житомирської обласної ради втретє відмовилися позбавляти мандата генералів-«втікачів» Віктора Развадовського та Олександра Савченка під час сесії 17 серпня. «За» проголосували відповідно лише 10 та 8 депутатів замість 33 необхідних.

На волевиявлення обранців не вплинуло навіть те, що буквально напередодні сесії, 14 серпня, Київський окружний адміністративний суд прийняв рішення про бездіяльність обласної ради щодо припинення депутатства Віктора Развадовського. Зокрема, як ідеться у рішенні, бездіяльність суддя побачив у тому, що не всі депутати були присутні на сесіях, які голосували по цьому питанню. Примітно, що на тих самих сесіях був відсутній і сам позивач. Згідно із чинним законодавством, він мав би відвідувати пленарні засідання до прийняття рішення про припинення ним депутатства. Однак із початком війни з росією обидва депутати перебувають у Польщі та були присутні лише на одній сесії облради.

Суд зобов’язав Житомирську обласну раду повторно розглянути позбавлення Віктора Развадовського мандата за його власним бажанням. Тож голосуванням 17 серпня депутати фактично виконали рішення «феміди». Що стосується визначення «бездіяльність», то у самій облраді з ним не погоджуються. Адже щоразу, коли від Развадовського надходила чергова заява про складання ним депутатських повноважень, її виносили на порядок денний сесії.

Нагадаємо, що депутати фракції «За майбутнє» у Житомирській обласній раді Віктор Развадовський та Олександр Савченко наприкінці квітня 2023 року знову попросили позбавити їх депутатства.

Leave a Comment