Депутати підтримали рішення щодо виділення коштів сім’ям загиблих та постраждалих працівників «ТТУ»

Депутати підтримали рішення щодо виділення коштів сім’ям загиблих та постраждалих працівників «ТТУ»

Позачергова сесія.

У ході позачергової сесії Житомирської міської ради депутати виділили кошти для матеріальної допомоги сім’ям загиблих та постраждалих в автокатастрофі працівників  КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління». Про це повідомила пресслужба міської ради.

“На початку засідання депутати  хвилиною мовчання вшанували пам’ять 9 загиблих внаслідок аварії поблизу села Пилиповичі Новоград-Волинського району, яка сталася у ніч на 23 вересня. Під час засідання депутати міської ради проголосували за внесення змін  до комплексної Програми соціального захисту населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2016 – 2020 роки та місцевого бюджету. Так, для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих у програмі передбачили 450 тис. грн, а на лікування 10 травмованих внаслідок аварії – 100 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під Новоградом вантажівка влетіла у автобус: загинули 9 людей, ще 10 – у лікарні. Пасажири, які загинули у ДТП під Новоградом – працівники ТТУ. Через загибель працівників житомирського ТТУ скликають позачергову сесію. У Житомирі у зв’язку із загибеллю працівників ТТУ оголосили триденну жалобу. Водієві вантажівки-учасниці ДТП, в якій 22 вересня у Новоград-Волинському районі загинули 9 людей, оголосили про підозру.

Leave a Comment