Депутати проситимуть Київ зменшити розмір грошової застави на місцевих виборах

Депутати проситимуть Київ зменшити розмір грошової застави на місцевих виборах

На сесії облради розглянуть майже 100 питань.

Президія обласної ради 2 березня затвердила порядок денний обласної ради, яка запланована на 5 березня. Про це повідомила пресслужба облради. Всього на розгляд чергової сесії вноситься майже 100 питань. Також депутати проситимуть центральні органи влади зменшити розмір грошової застави на місцевих виборах.

«У ході засідання президії голови постійних комісій та голови фракцій розглянули основний перелік питань, узгодили окремі питання та проєкти рішень. Отже, всього на розгляд чергової сесії вноситься майже 100 питань, що були розглянуті та опрацьовані на засіданнях відповідних профільних комісій. Серед питань, над якими працюватимуть депутати під час 30-ї сесії обласної ради, – це затвердження звіту голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік, внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, затвердження Програм розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств обласної ради, комунальні та кадрові питання тощо», – йдеться у повідомленні.

Також депутати планують проголосувати декілька звернень до центральних органів влади, зокрема щодо зменшення розміру грошової застави на місцевих виборах, щодо недопущенням звуження повноважень органів місцевого самоврядування у сфері надрокористування, щодо створення (відновлення) Міністерства аграрної політики України тощо.

Нагадаємо, житомирська облрада віддасть понад 2 тисячі гектарів мисливцям та рибалкам. Облрада ліквідує комунальне підприємство «Надра Житомирщини».

Leave a Comment