Депутати виділили гроші на капремонт покрівлі табору “Супутник”

Депутати виділили гроші на капремонт покрівлі табору “Супутник”

707 тис. 700 грн.

Депутати Житомирської міської ради підтримали виділення понад 700 тис. грн на поліпшення матеріально-технічної бази ПЗОВ «Супутник.  За ці кошти планують відремонтувати покрівлю. Таке рішення прийняли у ході сесії 17 вересня. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

“Відповідні зміни було внесено до  міської цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2020 роки. Зокрема, у програмі передбачили кошти у сумі 707 тис. 700 грн на проведення капітального ремонту покрівлі корпусу №2 «Супутника».  Видатки буде здійснено за рахунок перерозподілу  коштів за реалізовані путівки до табору (191 путівка)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, влітку 2019 року за кошти міського бюджету в ПЗОВ «Супутник» було оздоровлено 934 маленьких житомирян. Це  творчо-обдаровані діти, діти-сироти, діти з інвалідністю, а також діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти із сімей учасників АТО/ООС тощо. Через брак коштів душові табору «Супутник» у Житомирі цьогоріч не ремонтуватимуть.

 

Leave a Comment