Депутати «Європейської Солідарності» вимагають негайно припинити переслідування опозиції

Представники фракції «Європейської Солідарності» не дозволять некомпетентній владі Зеленського знищити опозицію та демократичний устрій в нашій державі. Тому вимагають негайно припинити переслідування опозиції, зокрема, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. Відповідні звернення були оприлюднені на сесіях різних рівнів рад Житомирщини.

У той час, коли вкрай потрібна національна єдність, мобілізація українського суспільства, зміцнення обороноздатності України, особливо з огляду на концентрацію російських військ вздовж державного кордону – мають бути пріоритетними завданнями діючої влади, а не фабрикування абсурдних фейкових звинувачень, які прикривають бездіяльність влади. Але популістський режим Зеленського думає виключно про боротьбу із конкурентами та переслідує опозицію, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.

Депутати звернулись до проукраїнських патріотичних сил об’єднати зусилля заради збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.

Варто зазначити, що так звана «підозра», яку сфабрикували за вказівкою Офісу Зеленського проти Петра Порошенка, незаконна і не має жодних правових підстав. Про це під час брифінгу заявив адвокат п’ятого Президента Ілля Новіков. Він зазначив, про раніше вже передбачав саме такий перебіг справ і саме такий текст документа.

«Ви пам’ятаєте ситуацію минулої п’ятниці, коли якісь люди, які охороні п’ятого Президента сказали, що вони блогери, спробували вручити йому повістку. Повістка була написана криво, вона не мала законної сили. Це була повістка про виклик на якусь слідчу дію сьогодні 20 грудня», – зазначив Новіков.

Він наголосив, що це робилося для того, щоб зірвати поїздку Порошенка до Вселенського Патріарха і на конференцію до Варшави. Новіков також повідомив, що Генеральний прокурор Венедіктова екстрено пішла у відпустку сьогодні зранку, передавши свої повноваження в.о. Генпрокурора своєму заступнику Симоненку.

«Документ для нас не став новиною, ми говорили про це у багатьох медіа, починаючи із вересня, а детально – з листопада цього року. В листопаді, коли було виписано підозру колишньому міністру енергетики Демчишину по такій самій статті – сприяння терористичній організації, ми говорили, що всюди в цьому документі, де написано «невстановлена особа зі складу вищого керівництва України», мається на увазі Петро Порошенко», – вважає Новіков.

«Ми абсолютно впевнені, що все це  координується не з Офісу Генпрокурора, а з Офісу Зеленського. В його розумінні така постановка питання особливо під Новий рік може відволікти увагу суспільства від усього, що відбувається довкола нього і в його оточенні», – вважає адвокат.

До того ж, міжнародні партнери України застерігають владу від політичних мотивів у справі проти лідера опозиції, п’ятого Президента Петра Порошенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *