Депутати згадали, що гаражі на Хмільниках встановлені самовільно

Депутати згадали, що гаражі на Хмільниках встановлені самовільно

Через чотири місяці власники гаражів знову попросили землю.

Члени бюджетної комісії Житомирської міської ради обурені тим фактом, що підрозділи мерії ігнорують рішення попередніх сесій.

Ще у квітні цього року гаражний кооператив “Хмільники”, що на вулиці Малікова, звернувся до депутатів Житомирської міської ради з проханням надати їм у оренду землю під гаражі. Хоча кооператив діє вже багато років. Втім, сесія відмовила їм у цьому. Натомість рекомендувала юридичному департаменту мерії звернутися до правоохоронних органів щодо самовільного захоплення гаражним кооперативом земельної ділянки.

Рішення №206 було прийняте 28 квітня. Його легко знайти на сайті Житомирської міської ради.  

“Відмовити в задоволенні клопотання гаражного кооперативу «Хмільники» щодо передачі в оренду земельної ділянки по вул. Малікова, 6. Доручити юридичному департаменту направити звернення до правоохоронних органів щодо притягнення до кримінальної відповідальності за захоплення земельної ділянки та ініціювати позов до суду з метою знесення гаражів”, – йдеться у документі.

Але через чотири місяці гаражний кооператив повторно звернувся з проханням надати їм у оренду земельну ділянку. Про це повідомили на засіданні бюджетної комісії 30 серпня. Більшістю голосів доручили юридичному департаменту доповісти щодо виконання рішення від 28 квітня. Вже на наступному засіданні постійної комісії, у п’ятницю, 2 вересня, депутати заслухають керівника юридичного департаменту.

Нагадаємо, що депутат Житомирської міської ради, голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв запропонував винести на найближчу сесію положення про звітування міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів міської ради. Керівник юридичного департаменту мерії Євген Черниш стверджує, що це не обов’язково.

Leave a Comment