Депутати Житомирської міськради ледь не посварилися на сесії

Депутати Житомирської міськради ледь не посварилися на сесії

Через приватизацію та «Епіцентр».

Депутати Житомирської міської ради ледь не посварилися на позачерговій сесії 24 липня. Яблуком розбрату стали комунальне приміщення на проспекті Миру, 23 та дозвіл на розробку проекту землеустрою для «Епіцентру».

Питання щодо скасування продажу з аукціону приміщення по проспекту Миру, 23 було одним із п’яти, через які, власне, і скликали позачергову сесію. Принаймні саме таку першочергову причину скликання позачергової сесії озвучила заступник міського голови Світлана Ольшанська.

За її словами, у разі неприйняття такого рішення по всіх 5 об’єктах, їх продадуть за ціною, що вдвічі нижча за стартову. По 4 комунальних приміщеннях депутати без жодних зауважень підтримали скасування аукціону. А ось за відміну продажу майна по проспекту Миру, 23 обранцям довелося голосувати двічі. Частина присутніх у залі після першої, провальної, спроби голосування почала звинувачувати своїх колег у змові. Рішення про скасування аукціону прийняли лише тоді, коли тих, хто не підтримував дане питання, попросили назвати причину.

Друге питання, яке внесло розбрат між депутатами, – дозвіл на розробку проекту землеустрою для гіпермаркету «Епіцентр».

Представник гіпермаркету зазначив, що будівництво його у Житомирі приноситиме місту щонайменше 7-8 млн грн щороку. Однак ряд депутатів не підтримали це. При потребі у мінімум 22 голоси, «за» проголосували лише 17. На знак протесту частина обранців витягнула картки із системи голосування і лишалися присутніми в залі.

Повторно до цього питання так і не повернулися. Сесію закрили, порахувавши кількість депутатів вручну. Секретар міської ради Наталія Чиж пообіцяла найближчим часом скликати позачергову сесію, щоб повторно розглянути питання «Епіцентру».

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин скликав сесію, щоб скасувати продаж з аукціону 5 комунальних об’єктів. У червні позачергову сесію скликали, щоб продати готель «Житомир».

Leave a Comment