Депутати Житомирської облради проситимуть передати газові мережі громадам

Депутати Житомирської облради проситимуть передати газові мережі громадам

Звернуться до Фонду держмайна.

Житомирська обласна рада звернеться до прем’єр-міністра України та Фонду держмайна з проханням передати газові мережі у власність територіальних громад. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Мережі, що раніше побудовані мешканцями сіл та селищ області, підприємствами або перебували у комунальній та державній власності, передані в господарське віддання АТ «Житомиргаз». На сьогоднішній день «Житомиргаз» принижує громаду, самовільно приймає рішення щодо встановлення загальнобудинкових лічильників, відключає багатоповерхові будинки, приватні домогосподарства та підприємства від газопостачання без будь-яких причин, що має негативний вплив на майно мешканців, підвищує і так високу соціальну напругу», ‒ йдеться у документі.

На думку авторів звернення, місцеві громади, отримавши мережі у власність, зможуть їх згодом передати в оренду чи інше платне користування АТ «Житомиргаз». Це дозволить отримати додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що у лютому 2020 року Житомирська міська рада звернулася до президента через платіжки за газ для населення. «Житомиргаз» витратив понад 450 тис. грн на смартфони для співробітників.

Leave a Comment