Депутати Житомирських міської та обласної рад звернулися до Юлії Тимошенко

Депутати Житомирських міської та обласної рад звернулися до Юлії Тимошенко

Щодо розпуску фракції у міській раді.

Депутати Житомирської міської та обласної рад від фракції «Батьківщина» звернулися до голови партії Юлії Тимошенко та виборців щодо розпуску фракції у міській та зміни голови фракції у обласній радах. Відповідний документ оприлюднили у мережі Facebook.

«Широкого розголосу та гучного суспільного резонансу набула інформація щодо розпуску у Житомирській міській раді фракції ВО «Батьківщина» та про заміну голови фракції ВО «Батьківщина» у Житомирській обласній раді, а також виключення з лав декількох авторитетних партійців, які активно працювали у складі міської організації «Батьківщина» протягом десяти років. Саме таким підсумковим результатом завершилося спільне засідання бюро Житомирської міської та обласної партійної організації, яке проходило 10 квітня 2019 року», – йдеться у документі.

За словами авторів звернення, звинувачення, озвучені на їхню адресу, є безпідставними і не мають нічого спільного із правдою.

«Ніхто із нас ні під час виборчої кампанії, ні раніше, не працював в інтересах інших партійних організацій, а тим паче не заважав і не перешкоджав роботі міської та обласної парторганізацій у ході передвиборчої кампанії лідера нашої партії Юлії Тимошенко», – зазначається далі у зверненні.

На думку підписантів, а документ «завізували» 6 депутатів Житомирської міської ради та 1 — обласної, замість пошуку помилок та прорахунків у виборчій кампанії на Житомирщині, керівництво обласної парторганізації просто «призначило» «винних».

Leave a Comment