Державне бюро розслідувань відкрило окремий підрозділ на Житомирщині

Державне бюро розслідувань відкрило окремий підрозділ на Житомирщині

Тут працюватимуть майже 30 досвідчених слідчих та оперативників.

28 травня у Житомирі презентували окремий слідчий та оперативний відділ Державного бюро розслідувань. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань розташоване у місті Хмельницькому поширює свою діяльність на 5 областей, серед яких Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Рівненська та Чернівецька. Для більш швидкого, оперативного та якісного реагування на правопорушення окремі слідчі та оперативні відділи тепер запрацюють у кожній області, зокрема на Житомирщині вказану діяльність забезпечує другий слідчий та другий оперативний відділи.

«Значну частину свого робочого часу слідчі витрачали просто у дорозі. Постійна дислокація в кожній області оптимізує роботу, на практиці – зменшить час прибуття у випадку настання надзвичайної ситуації, яка потребує негайної реакції правоохоронців. Також, це буде зручніше для наших заявників у кримінальних провадженнях, свідків, покращить співпрацю із процесуальними керівниками – органами прокуратури на місцях», – зазначив під час презентації Директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому Владислав Васильєв.

Головними завданнями Державного бюро розслідувань є своєчасне запобігання, виявлення, припинення, швидке розкриття та об’єктивне розслідування злочинів, віднесених до компетенції Бюро. До підслідності ДБР належать злочини, вчинені високопосадовцями, правоохоронцями та суддями, а також військові злочини.

Щоб викривати таких порушників в окремих відділах на Житомирщині працюватимуть майже 30 досвідчених слідчих та оперативників.

«Серед тієї кількості осіб, які претендували на посади, незалежна конкурсна комісія обрала найкращих. Відверто, багато із тих, хто працював раніше у ДБР, показував гідні результати роботи і переміг у конкурсі, їх призначили на новостворені посади та вони продовжать працювати у цьому правоохоронному органі. Проте, є і нові обличчя, це досвідченні працівники, які раніше працювали у Національній поліції, прокуратурі та СБУ», – додав Владислав Васильєв.

Підрозділ ДБР на Житомирщині розташовується за адресою вул. Перемоги, 54.

До слова, свою фактичну роботу Державне бюро розслідувань розпочало 27 листопада 2018 року. Зі стартом роботи функції досудового розслідування перейшли від прокуратури до ДБР, а за прокуратурою залишається функція нагляду. Це є стандартом об’єктивного та неупередженого розслідування.

Нагадаємо, затримали податківця під час одержання 12 000 доларів США хабара. Керівник митного посту організував корупційну схему імпорту автомобілів з Європи.

Leave a Comment