Держспецзв’язку розповіла, як залишатися на зв’язку в умовах війни

Держспецзв’язку почало розсилати українцям повідомлення з інформацією про те, як залишатися на зв’язку у складних умовах. Однак громадяни бояться відкривати ці повідомлення. У мережі Facebook українці масово розпитують одне одного, чи можна відкривати це повідомлення.

Разом із тим, посилання, яке розсилається за допомогою SMS, дійсно веде на офіційний сайт Держспецзв’язку. Зокрема, за ним ідеться про те, як не допустити повного розрядження телефону або що робити, якщо заряд низький.

У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації зазначають, що фейки про небезпеку даного посилання навмисне поширюють окупанти.

«Ворог не дрімає і вже розпочав інформаційну операцію із закликами не відкривати посилання і не завантажувати файлу. Воно й не дивно, адже їхнє завдання – навпаки: позбавити українців доступу до корисної та правдивої інформації. Ми розуміємо, що люди налякані війною і дмухають навіть на холодне, тож поширюють такі повідомлення. Закликаємо не розповсюджувати неправдивої інформації», ‒ заявили у держслужбі спецзв’язку.

Детальну інформацію щодо того, як залишатися на зв’язку у часи війни, можна дізнатися за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *