Десятий ювілейний фестиваль «Просто на Покрову» провели у Коростені

Десятий ювілейний фестиваль «Просто на Покрову» провели у Коростені

Гості та учасники традиційно відвідали садибу Юхимовича.

У Коростені 15 жовтня пройшов Х всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль «Просто на Покрову». Цьогоріч свято розпочалось 13 жовтня з роботи фестивалю дитячої творчості «Література свіжого повітря», який свого часу заснував поет і журналіст, ідейний натхненник «Фестивалю дерунів» Валерій Нечипоренко. Про це повідомила прес-служба Коростенської міської ради.

img-2293

«Зранку 15 жовтня святкові заходи розпочалися з покладання квітів до меморіальної дошки Валерію Нечипоренку. Далі учасники свята завітали до музею-садиби автора пісні «А льон цвіте…» Василя Юхимовича в селі Сингаях. Згадали теплими словами вдячності талановитого письменника та поповнили символічний садок новими саджанцями», – йдеться у повідомленні.

img-2242

У рамках фестивалю відкрили меморіальну дошку ромському поету, викладачу міської школи мистецтв ім. А. Білошицького Міхи Козимиренку. Також учасники та гості літературно-мистецького заходу поклали квіти до меморіальної дошки українському поету, автору пісні «Чорнобривці» Миколи Сингаївському та до пам’ятника Тараса Шевченка.

img-2199

«Після урочистих привітань організаторів фестивалю, розпочались літературні змагання «Поетичний марафон» та «Урок прози». Заключним етапом фестивалю стало нагородження переможців змагань, вручення дипломів та премій на святковому концерті в міському палаці культури імені Тараса Шевченка», – розповіли у прес-службі.

Організатор фестивалю – головний редактор благодійної вільної газети «Вечірній Коростень» Віктор Васильчук.

Нагадаємо, у Коростені почали діяти два пункти обігріву для безхатченків. У Коростені хочуть випустити книгу «Учасники АТО Коростенщини».

Автор фото: прес-служба Коростенської міської ради.

Leave a Comment