Discount Shop BRO підібрав для вас кращі навчальні центри краси в Житомирі

Discount Shop BRO підібрав для вас кращі навчальні центри краси в Житомирі

Навчися творити красу.

Мрієш про кар’єру, яка допоможе тобі розкритися як творча особистість і приноситиме задоволення? Зверни увагу на індустрію краси. Можливо саме ця сфера потребує твоїх професійних вмінь.

Discount Shop BRO підібрав для тебе два кращі навчальні центри краси в Житомирі. Обравши один з них для здобуття нової спеціальності, ти навчишся основам з надання послуг візажу або нігтьової естетики. Майстри цих справ – затребувані працівники в галузі краси, а це: салони, модельні агенції, кіностудії, фотостудії, театри, телебачення та ін.

ArtGlamour – навчальний центр з нігтьової естетики та візажу. Викладачі курсів в центрі справжні майстри і професіонали. Про це свідчать нагороди в різних конкурсах і, головне, повага, довіра і любов клієнтів.

В основі навчальних програм лежить саме те, що дійсно знадобиться майстру у повсякденній роботі.

Тут навчають створювати бездоганни вигляд, використовуючи тільки професійні матеріали.

Центр пропонує популярні курси:

  • Майстер-універсал – манікюр, педикюр, моделювання нігтів.
  • Гелеве нарощування – ефективна методика нарощування нігтів, яка дає чудовий результат.
  • Апаратний манікюр – сучасна технологія обробки шкіри на нігтьових валиках і на кутикулах навколо нігтів. Основним інструментом майстра при виконанні такого виду манікюру є спеціальна машинка з різними змінними насадками для шліфування шкіри і самої нігтьової пластини.

Варто звернути увагу на те, що «ArtGlamour» видає дипломи лише англійською мовою, а це дає можливість працювати за кордоном по отриманій спеціальності.

Face Art – професійна студія макіяжу, викладачі якої є дипломованими спеціалістами, що люблять свою працю та дарують людям радість підкреслюючи їх красу.

Курси у студії розраховані на початківців і дають базові та необхідні знання, щоб розпочати кар’єру візажиста.

Навчання в студії завжди закріплюється практикою, тому майбутній майстер отримує саме ті необхідні навички, які так затребувані в індустрії краси.

Студія пропонує сучасні курси з візажу:

  • Мистецтво макіяжу для себе – корекція обличчя, підбір колірної гами, моделювання брів, стрілки, денний макіяж, вечірній макіяж та «smoky-eyes» в тіньовій техніці.
  • Brow Artist – курс з корекції та моделювання брів.
  • Make up Stylist – основи макіяжу і необхідних технік для успішної роботи в індустрії краси.  

Студія «Face Art» надає: робоче місце, всю необхідну косметику професійних марок, моделей, допомогу у виборі косметики та супровід після навчання.

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

Leave a Comment