Діти загиблих учасників АТО поїхали відпочивати у Барселону (ФОТО)

Діти загиблих учасників АТО поїхали відпочивати у Барселону (ФОТО)

Мешкатимуть вони в українських родинах, які нині живуть там.

Діти загиблих учасників АТО з Новоград-Волинського району та міста 20 липня відправилися відпочивати в Іспанію. Мешкатимуть вони в українських родинах, які нині живуть у Каталонії. Протягом шістнадцяти днів діти відвідають визначні місця регіону.

нов (7 из 18)

«Приймаюча сторона – українська греко-католицька церква у Барселоні. Прихожани цієї церкви постійно проводять різноманітні заходи для того, щоб зібрати кошти для благодійної допомоги. Одним із їхніх проектів уже другий рік поспіль є оздоровлення українських дітей. Минулого року до Барселони на відпочинок їздили 16 дітей, у тому числі 11 із Новоград-Волинського району», – розповів співорганізатор акції, голова Новоград-Волинської районної ради та співзасновник ГО «КРЕДО» Дмитро Рудницький.

За словами Дмитра Вікторовича, цього року з України до Барселони їдуть 23 дитини загиблих героїв з Львівської, Хмельницької, Чернівецької і Житомирської областей. Семеро хлопців і дівчат – із Новоград-Волинського району та міста. Цього року, вже традиційно, Дмитро Рудницький проводжав дітей до Житомира. Вчергове долучився до такої відповідальної справи й співзасновник ГО «КРЕДО», депутат районної ради Артур Загривий. нов (10 из 18) нов (9 из 18)  нов (6 из 18) нов (5 из 18) нов (4 из 18) нов (3 из 18) нов (17 из 18) нов (16 из 18) нов (15 из 18) нов (14 из 18) нов (13 из 18) нов (12 из 18)

Протягом шістнадцяти днів діти відвідають визначні місця Каталонії. Мешкатимуть вони  в українських родинах, які нині живуть там. Щоденна програма відпочинку для українських дітей розписана з 9:00 до 21:00. Це будуть екскурсії в зоопарк, аквапарк «Isla Fantasia», розважально-науковий центр для дітей «Cosmocaixa», «Bus turistico» – екскурсія по всій Барселоні у відкритому автобусі, «Monserrat» – свята гора, «Golondrines» – прогулянка на кораблі, парк-лабіринт, щодня купатимуться у морі й знайомитимуться із культурою тамтешнього народу.

Усі витрати під час перебування у Барселоні на себе взяла приймаюча сторона. Переїзд з України до Барселони – безкоштовний! Завдяки спонсорській допомозі перевізника – компанія «ОДРІ».

нов (8 из 18)

нов (11 из 18)

Організатори проекту «Діти Героїв-2016» зі сторони Каталонії:  Галина Корольова (народилась і виросла у Новограді-Волинському, нині мешкає в Іспанії). Особлива подяка за транспортні перевезення компанії “Одрі” (Роману та Оксані Дідун) та генеральному консулу України у Барселоні Світлані Скляренко, за підтримку в організації – отцю Сергію, отцю Юрію, Віталію Дульському, Валентині Волинець «Bussa travel», Мар’яні Чопик та Христині Грищук, промисловій компанії «Casa Westfalia», «Pobedacar», «Galych», Atiram Hotels, Best Hotels, Turismo de Barcelona, Zoo de Barcelona, Mузею науки Cosmocaixa, Las Golondrinas, Aquarium de Barcelona, Грузинському ресторану Марі та іншим.

Нагадаємо, діти з Житомирщини вперше за останні кілька років відпочинуть біля моря. Цьогоріч вперше за останні три роки за кошти обласного бюджету будуть закуплені путівки для оздоровлення дітей у таборах в інших областях України.

Leave a Comment