Для обласної «швидкої» придбають автомобілі майже на 20 мільйонів

Комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради придбає автомобілі на суму 19 млн 600 тис. грн. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Закупівлю здійснюватимуть без проведення тендеру. Обґрунтовують це тим, що кошти надійшли від Національної служби здоров’я з фонду боротьби з епідемією коронавірусу.

Придбати мають 10 спеціалізованих автомобілів. Постачатиме їх ТОВ «Автоспецпром» з Київської області. Фірму пов’язують із екс-нардепом від Партії Регіонів одіозною Тетяною Бахтеєвою. Найбільші підряди на постачання автомобілів «швидкої» «Автоспецпром» почав отримувати у серпні 2013 року. У березні 2014 року за даними сайту «Наші гроші», підприємство брало участь у закупівлі медичного автомобіля для аеропорту «Бориспіль». У проведеному тендері журналісти помітили ознаки фіктивної конкуренції.

Нагадаємо, що на Житомирщині за 1,6 млн грн придбали автомобіль «швидкої», який коштував втричі дешевше. На початку року в Житомирі встановили тарифи на платні медичні послуги лікарень та «швидкої».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *