Для шкіл області закуплять 22 автобуси майже за 35 мільйонів

Для шкіл області закуплять 22 автобуси майже за 35 мільйонів

Автобуси отримають 12 районів та 3 територіальні громади.

У поточному навчальному році учні Житомирщини отримають ще 22 нові шкільні автобуси. Управління освіти і науки облдержадміністрації проводить централізовану закупівлю шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Цьогоріч автобуси закуповуються на засадах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок залишків освітньої субвенції, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів. 28 жовтня була завершена процедура відкритих торгів на закупівлю шкільних автобусів, яка оголошена управлінням із застосуванням системи електронних закупівель ProZorro», – йдеться у повідомленні.

За підсумками процедури, підписано контракт з переможцем ДП АЗС 1 «АТ «АК «Богдан-Моторс» на суму 34 млн 980 тис. грн про закупівлю автобусів, спеціалізованих для перевезення школярів, в кількості 22 одиниці вартістю 1 млн 590 тис. грн кожен.

«Очікувана вартість закупівлі становила 35 млн 200 тис. грн. Тобто, за допомогою системи електронних торгів вдалося зекономити 220 тис. грн. Зазначеними автобусами будуть забезпечені 12 районів та три ОТГ області», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, більше 4 мільйонів зекономили в області завдяки електронним закупівлям. В облдержадміністрації визначили, хто обслуговуватиме обласні маршрути.

Leave a Comment