Для учасників АТО виділили майже 10 мільйонів

Для учасників АТО виділили майже 10 мільйонів

З них майже 7,5 млн грн – на реабілітацію.

На підтримку учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО у  2017 році в обласному бюджеті перебачено майже 10 млн грн. З них майже 7,5 млн грн – на реабілітацію учасників АТО, ще 2,2 млн грн – на шефську допомогу військових частин області. Про це 20 квітня повідомили у Центрі допомоги учасникам АТО при Житомирській ОДА.

“За рахунок цих коштів учасники АТО можуть:отримати необхідну медичну реабілітацію; скористатись стоматологічними послугами (хірургічне, терапевтичне лікування та зубопротезування); отримати послуги ендопротезування, протезування органів серцево-судинної системи, інтраокулярні лінзи учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО; учасники АТО, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, можуть отримати грошову допомогу для забезпечення медичним обслуговуванням; пролікуватись у санаторно-курортних закладах та пройти реабілітацію за межами області та за кордоном”, – йдеться у повідомленні.

До слова,  у 2016 році на реабілітацію учасників АТО у санаторії «Дениші» було виділено 1 млн 503 тис. 7 грн, на компенсацію стоматологічним закладам – 3 млн 575 тис. 2 грн. А 76 родин військовослужбовців (загиблих та поранених) отримали грошову компенсацію на придбання житла на загальну суму 41,5 млн грн.

Нагадаємо, що депутати Житомирських обласної та міської рад від «Батьківщини»  привітали матір загиблого учасника АТО Лілію Ільницьку із народженням трійні.  Учасники АТО вилучили набої та бронежилети , звільняючи приміщення Держгеокадастру Житомирської області від представників ГО «Золоті леви Чорної сотні», які кілька днів поспіль знаходилися на території установи.

Leave a Comment