Для житомирських першокласників обрали новий сценарій Першого дзвоника

Для житомирських першокласників обрали новий сценарій Першого дзвоника

Переможця обирали серед 12 запропонованих робіт.

У Житомирі визначили переможця конкурсу на кращий сценарій проведення свята до 1 вересня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов.

«Хочу одразу зауважити, що голосування за надані сценарії (їх було всього 12) відбувалося «наосліп». У результаті переміг сценарій, наданий ЗОШ № 28, який набрав шість голосів з 10, друге місце поділили між собою сценарії ЗОШ № 5 та гімназії № 3, які отримали по п’ять голосів», – написав Матвій Хренов.

Сценарій-переможець буде розіслано по всім школам і носитиме виключно рекомендаційний характер. Це означає, що сценарії кожної школи не повинні бути ідентичними, а потребують власного підходу і переосмислення.

«Чому, на мою думку, переміг саме цей сценарій. Тут повністю змінена логіка проведення «лінійки». Першачку приділено максимум уваги і йому буде цікаво те, що буде відбуватися. По-друге, його готують до того, що його завданням буде здобуття знань та здобуття навичок. Це саме те, про що говорить нова школа і нова концепція. По-третє, це повністю змінює формат від лінійки до ігрової форми», – пояснив заступник міського голови.

Сценарій свята можна переглянути за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1-o78m9_NdUNNqDJ-VOLFMyfoWzszbuTrrkJQcABe3DY/edit.

Нагадаємо, в області мають запрацювати п’ять нових дитсадків – у Житомирському і Любарському районах та Народицькій і Вишевицькій об’єднаних територіальних громадах. Вони розраховані на 300 місць. Водночас на Житомирщині триває реформа децентралізації в освіті. Нині в області створено дев’ять опорних шкіл.

Leave a Comment