До річки Кам’янки почали будувати пішохідну доріжку (ФОТО)

До річки Кам’янки почали будувати пішохідну доріжку (ФОТО)

 Від Богунського мосту, по схилу.

У Житомирі розпочали облаштовувати пішохідну доріжку до річки Кам’янки довжиною у півкілометра. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«У рамках реалізації проектних-пропозицій бюджету участі «Чиста річка Кам’янка та благоустрій пляжної території» та «Будівництво доріжки з твердим покриттям ФЕМ вздовж річки Кам’янки» розпочались роботи з облаштування пішохідної доріжки. Крім того, здійснюється розчищення дерев. Пішохідна зона буде обладнана від Богунського мосту, по схилу, до річки. Загалом довжина доріжки складатиме близько 500 метрів», – йдеться у повідомленні.

Впродовж літа комунальне підприємство «Експлуатація штучних споруд» здійснювало очищення річки від сміття, повалених дерев та мулу. Повна реалізація проектів запланована на кінець року. Проектні пропозиції є переможцями загальноміського голосування бюджету участі 2016 року.

Нагадаємо, на веломаршрут над Кам’янкою у Житомирі витратять майже 840 тисяч.  Відповідний договір оприлюднено 17 жовтня на порталі публічних закупівель «ProZorro».