До «жовтого» рівня небезпеки у Кабміні віднесли 4 «старі» райони області

До «жовтого» рівня небезпеки у Кабміні віднесли 4 «старі» райони області

Всі в межах одного «нового» району.

До «жовтого» рівня небезпеки у Міністерстві охорони здоров’я віднесли 4 з 23 (за старим поділом) районів області та 4 міста. Про це йдеться у інфографіці Центру громадського здоров’я МОЗ України.

До списку цих районів потрапили Пулинський, Романівський, Любарський та Черняхівський. За новим поділом всі вони відійшли до Житомирського району. Що стосується міст, то до «жовтої зони» віднесли Новоград-Волинський, Малин, Житомир та Бердичів.

Загалом, згідно із даними МОЗу, до найнебезпечнішої, «червоної», зони попали місто Луцьк, Тернопільський район однойменної області та Кіцманський — Чернівецької.

За вимогами Міністерства охорони здоров’я, у адміністративних одиницях, які потрапили до «зеленої» зони дозволяється робота кінотеатрів за умови 50% заповненості, проїзд у транспорті лише на місцях для сидіння та масові заходи з розрахунку 1 людини на 5 кв. метрів. Обов’язковою умовою також є носіння засобів захисту у громадських місцях та транспорті.

Що стосується «жовтого» рівня небезпеки, то до згаданих обмежень додано ще заборону на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку.

Нагадаємо, що у Пулинському районі жінка померла від коронавірусу. У двох працівників дитячого садочка на Житомирщині виявили COVID-19.

Leave a Comment