До Житомирської ОТГ можуть приєднатися частина Іванівки та Оліївки

До Житомирської міської ОТГ найближчим часом можуть приєднатися масиви «Соколова Гора» Іванівської сільської ради та «Павлівська Гора» Оліївської ОТГ. Про це йдеться у проєкті рішення сесії міської ради щодо розробки проєкту землеустрою.

«Враховуючи неодноразові колективні звернення громадян жителів масивів «Соколова Гора» Іванівської сільської ради та «Павлівська Гора» Оліївської об’єднаної територіальної громади про приєднання даних територій до м. Житомира міська рада вирішила розробити проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці м. Житомир», йдеться у документі.

Згідно із затвердженим урядом перспективним планом розвитку територіальних громад, Іванівська сільська рада має увійти до Березівської об’єднаної територіальної громади Житомирського району. В той же час у складі Житомирської ОТГ у цьому ж документі зазначені Житомирська міська та Вересівська сільські ради.

Нагадаємо, що у лютому 2020 року Житомир отримав від двох сусідніх ОТГ субвенцію на освіту та медицину. У грудні 2019 року вибори до ОТГ відбулися у Коростишівському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *