Донька депутата Житомирської міськради вчиться у Варшаві і “годує родину”

Донька депутата Житомирської міськради вчиться у Варшаві і “годує родину”

Депутат із дружиною заробляють трохи менше за доньку.

Родину депутата Житомирської міської ради, кандидата на посаду заступника міського голови Олександра Черняховича фактично утримує його донька Крістіна. Відповідну інформацію містить його декларація, оприлюднена на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Попри понад 30 тис. грн стипендії, яку Крістіна Черняхович отримує у Варшавському університеті, ще більше 457 тис. грн їй принесла підприємницька діяльність. Спільний дохід подружжя Олександра і Ірини Черняховичів становить трохи більше 441 тис. грн. Дружина депутата, Ірина, працює суддею окружного адміністративного суду. А сам депутат провадить підприємницьку діяльність. Разом із дружиною вони також задекларували 100 тис. грн та 15 тис. доларів готівки.

Олександр Черняхович має у розпорядженні дві земельні ділянки у приміських Сінгурах загальною площею майже 3 тис. кв. метрів і квартиру у Житомирі площею 39,2 кв. метрів. Приватну садибу площею 250 кв. метрів депутат будує у тих же Сінгурах. У володінні Черняховича є також дачний будинок у Хорошівському районі площею 42,7 кв. метрів. Ірина Черняхович винаймає квартиру у 96,4 кв. метрів у третьої особи. Так само третя особа володіє престижною «Toyota Auris» 2008 року, якою суддя окружного адмінсуду їздить на роботу. У гаражі ж депутата не менш престижна «Toyota Prado» 2006 року та «УАЗ» 2002 року.

Потенційний заступник Сухомлина також має частки у ПП «Стиль-сервіс», ТОВ «Сталь-сервіс 3000» та власне кафе площею 124,7 кв. метрів.

Нагадаємо, що під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету Сергій Сухомлин озвучив прізвища тих, кого хоче бачити у себе в заступниках. Саме з Олександром Черняховичем був пов’язаний скандал із земельною ділянкою для прокуратури.

Leave a Comment