Дореволюційну будівлю колишньої стоматологічної поліклініки за 9 мільйонів купить бізнесмен

Дореволюційну будівлю колишньої стоматологічної поліклініки за 9 мільйонів купить бізнесмен

Планується продати через аукціон ще два об’єкти такого масштабу.

У Житомирі продали дореволюційну будівлю колишньої стоматологічної поліклініки, що по вулиці Великій Бердичівській, 33. Приміщення площею майже 700 кв. м за 9 млн грн купує громадянин Дмитро Миколайович Котляр. Планується продати через аукціон ще два об’єкти такого масштабу.

«Сьогодні через електронний аукціон за 9 млн грн була продана дореволюційна будівля колишньої стоматполіклініки у центрі Житомира.  Це перший з трьох великих об’єктів, які ми цього року виставили на приватизацію. Балансова вартість приміщення, загальною площею 687,9 кв.м, спочатку складала 361 тисячу гривень. Але після дооцінки стартова ціна зросла більш ніж у 10 разів. У переможця аукціону є кілька днів на укладення договору. Якщо все буде добре, вже найближчим часом кошти від продажу будівлі надійдуть у міський бюджет», – на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Стартова ціна приміщення була трохи більше, ніж 4 млн. Заявки на участь в аукціоні подали три учасники: ТОВ «Медичний центр Асклепій плюс», ТОВ «Лакшер» та Котляр Дмитро Миколайович.

Відповідно до відкритих джерел, Котляр є співзасновником ТОВ «Діаманти Житомирщини», ПП «Універсам «Наш дім ХХІ», ТОВ «Круд-Полісся», ТОВ «Меблева фабрика-Берегово» та ГО «Острів-Бублик».

Нагадаємо, Житомирська міськрада продасть з аукціону витверезник. Житомирська міськрада продасть «з молотка» колишнє інфекційне відділення лікарні.

1 Comment on this Post

  1. Анонім

    мудачье

    Відповіcти

Leave a Comment