Дорога по вулиці Олександра Олеся: замість асфальту – рожевий пил (ВІДЕО)

Дорога по вулиці Олександра Олеся: замість асфальту – рожевий пил (ВІДЕО)

Влада не чує прохання житомирян відремонтувати дорогу.

Замість асфальту – рожевий пил! Ось таке покриття, абсолютно непридатне для доріг, лежить вже більше року на вулиці Олександра Олеся на Крошні. Місцеві жителі скаржаться, що від такої дороги все навколо покривається брудом. Люди вже давно просять відремонтувати її, але влада чомусь вже два роки поспіль ремонтує покриття на сусідній вулиці. При цьому “особливу увагу” приділяють ділянці навколо котеджу, який  нібито належить родичам екс-губернатора Сергія Рижука.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=cnvk3CbbnyQ]

 «Неможливо з дитиною вийти на вулицю. Як вивісиш білизну, то через годину вона вже стає брудною», – розповіла мешканка одного з будинків по вулиці Олександра Олеся Ірина Чоповенко.

Мікрорайон Крошня розбудований ще у 50-ті роки і розміщений на підземних плавунах. Тож, кожна вантажівка, яка проїжджає вулицею, залишає за собою не лише хмару пилу, а й тріщини у фундаменті, які потім місцеві жителі змушені латати. Вони переконані, що якісний ремонт дороги допоможе уникнути таких збитків.

Ще у 2011 році кожна родина, яка мешкає по вулиці Олександра Олеся, написала заяву до Житомирської міської ради з проханням покласти якісну дорогу. Прохання були зібрані однакові, а відповіді людям прийшли різні. Одним сказали, що ремонт планується, іншим  – що дорогу вже відремонтували, а по факту – нічого не змінилося.

olesya-dok dokumenty-olesya

«А по факту – насипали пудри! Цей відсів не використовується для ремонту доріг, а лише для виготовлення асфальту. До того ж ми заміряли тут рівень радіації – він був високий. Перший дощ – і ця дорога перетворюється на пральну дошку. На машинах ще якось проїжджають, а пішки – не пройти», – розповів місцевий житель Олександр Максименко.

Мешканці  своїми силами наймають грейдер, який, хоч трохи, але рівняє вибоїни і позбавляє вулицю калюж.

«У місяць це робиться один чи два рази. Коштує така поїздка грейдера 600 грн. Але й після цього піднімається ще більший пил», – розповів місцевий житель  Володимир Гнесь.

Останньою краплею, яка увірвала терпець, було те, що попри всі їхні прохання, тиждень тому відремонтували не їхню, а сусідську вулицю, яка, на думку місцевих жителів, не була в аварійному стані.

«Найобразливіше те, що ми пишемо і боремося, а асфальтують сусідню вулицю Наливайка, хоча там була дорога, по якій ще можна їздити», – сказав Олександр Максименко.

Житомиряни кажуть, що асфальтне покриття на сусідній вулиці Наливайка оновили вже вдруге за останній час. Але підхід до ремонту вибірковий…

На сусідній вулиці Наливайка вже вдруге зробили ремонт покриття. Але "особливу увагу" приділяють не всім.
“Особливу увагу” приділяють не всім.

doroga-nalyvajko-1 doroga-nalyvajko-2

«Стає очевидним, що влада змінюється, а порядки ті ж», – додав мешканець будинку по вулиці Олександра Олеся Олександр Чоповенко.

Журналісти «Вголос.zt» звернулися до начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна. Він відмовився коментувати на камеру, але зазначив, що рішення про ремонт вулиці залежить від рішення депутатського корпусу і висновків спеціалістів, які оцінюють технічний стан об’єктів, що потребують ремонту.

Сьогодні жителі вулиці Олександра Олеся планують вкотре подавати заяву на ім’я міського голови з проханням ремонту. Налаштовані йти до кінця і добитися свого. Детальніше на відео.

Нагадаємо, фірма нардепа Ревеги отримала майже усі мільйонні підряди з ремонту доріг у Бердичеві. Цьогоріч ТДВ “Шляхове будiвельне управлiння №35” займається ремонтом доріг й у Житомирі. Вже встигло отримати перші мільйони за роботу. А приватна фірма, яка належить дружині заступника міського голови Фещенка, отримує мільйонні замовлення від Житомирської міської ради на ремонт доріг.

Leave a Comment