Дружина начальника управління архбудконтролю Житомира заробила майже півмільйона з бюджету

Дружина начальника управління архбудконтролю Житомира заробила майже півмільйона з бюджету

По жодному з підрядів не проводили тендер.

Фізична особа-підприємець Євгенія Кондратюк, яка є дружиною начальника управління архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради, за два роки заробила 494 тис. 481 грн за технічний нагляд. Відповідну інформацію містить портал використання публічних коштів «Е-data». Цікаво, що «залучення» підприємиці до технічного нагляду за об’єктами, які фінансувалися за рахунок міського бюджету, співпало із призначенням на посаду начальника управління архбудконтролю її чоловіка.

Згідно із декларацією начальника управління архітектурно-будівельного контролю Сергія Кондратюка, його дружина Євгенія заробила за 2016 на підприємницькій діяльності 514 тис. 589 грн.

У реєстрі фізичних та юридичних осіб зазначено, що ФОП Євгенія Кондратюк    займається діяльністю, пов’язаною із технічним наглядом над будівництвом. Право на таку діяльність має і сам Сергій Кондратюк. На сайті атестаційної архітектурно-будівельної комісії Мінрегіонбуду зазначено, що сертифікати на такий вид діяльності Євгенія Кондратюк отримала у серпні 2014 року.

Примітно, що всі підряди по технічному нагляду за будівництвом ФОП Євгенія Кондратюк отримала без тендеру. За даними порталу публічних закупівель «ProZorro», у всіх випадках з нею просто підписувалися договори на виконання робіт із технічного нагляду.

Серед постійних клієнтів дружини начальника управління архітектурно-будівельного контролю КП «Житомиртеплокомуненерго» та управління капітального будівництва Житомирської міської ради. Саме від них за свої послуги підприємець отримала трохи менше, ніж півмільйона гривень.

Ще дві угоди з ФОП Кондратюк підписав у вересні цього року колишній роботодавець Сергія Кондратюка — управління комунального господарства. За технічний нагляд над капітальним ремонтом освітлення на вулицях Житомира вона до кінця року має отримати ще 26 тис. 10 грн.

Нагадаємо, що у липні 2016 року Сергія Кондратюка призначили начальником управління архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради. Дружина заступника міського голови Житомира Олександра Фещенка отримає 15 млн грн за ремонт доріг у місті.

Leave a Comment