Дружині депутата Махоріна таки віддали в оренду приміщення

Дружині депутата Махоріна таки віддали в оренду приміщення

Підвал по Вітрука, 55 обійшовся обранцеві у смішну ціну.

Виконком Житомирської міської ради надав дозвіл на оренду дружиною депутата Геннадія Махоріна підвалу за адресою вулиця Вітрука, 55.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради розглянув заяву КП «Агенція з управління майном» про надання в оренду дружині депутата підвального приміщення по Вітрука, 55.

«Надати дозвіл на укладання договорів оренди з відповідною орендною платою за 1 кв.м без ПДВ за базовий місяць розрахунку, терміном на два роки одинадцять місяців фізичній особі – підприємцю Махоріній Н. П. нежитлових приміщень площею 76,62 кв.м за адресою вул. Вітрука, 55 для побутового обслуговування населення з орендною платою 12 грн.», – йдеться у рішенні виконавчого комітету.

Для порівняння: сусід ФОП Махоріної Н. П., Андрій Ігнатюк, у чиєму приміщенні депутат міської ради та його дружина самовільно поміняли вікна та двері, з 2013 року платить за 1 квадратний метр 25 гривень. Таку ціну оренди підприємцеві Ігнатюку КП «Агенція з управління майном» Житомирської міської ради встановила ще у 2013 році. Тим часом, у коментарі нашому журналісту Геннадій Махорін стверджував, що ФОП Махоріна виграла конкурс, оскільки запропонувала найвищу ціну оренди.

Нагадаємо, що 13 квітня керівник ТОВ «ТД «Украгропродукт» Андрій Ігнатюк був змушений викликати поліцію через захоплення орендованого ним приміщення.

Leave a Comment