Дубль два: черговий працівник драмтеатру очолить міське управління культури

Вже другий працівник Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги очолить управління культури міської ради. Цього разу у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника, який відбувся 27 жовтня, перемогла Ніна Рябенко. Наразі вона працює комерційним директором у драмтеатрі. Відповідну інформацію вона підтвердила “Вголос.zt”.

Голова міської ради ще не підписав офіційне розпорядження про призначення Ніни Рябенко, тож до офіційного наказу вона продовжує працювати у драмтеатрі.

Народилася  Ніна Рябенко в 1980 році у Республіці Казахстан. Вона закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв  за спеціальністю “Менеджер-економіст соціально-культурної сфери”. З 2001 року – завідувачка  культурно-мистецького центру Європейського університету. З 2006 року і до сьогодні – працює в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги на посаді комерційного директора.

Крім того, майбутній начальник управління культури є членом політичної партії Республіканська платформа Павла Жебрівського. У 2015 році Рябенко балотувалася до міської та обласної рад.

Варто зазначити, що колега переможниці конкурсу, актор того ж драмтеатру Олег Рогов, який також очолював управління культури, довго на посаді не затримався. Рогов написав заяву на звільнення за власним бажанням. Голова міської ради Сергій Сухомлин тоді пояснив, що ймовірно все це через ряд помилок, які управління культури допустило під час організації урочистих заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За це начальник культури отримав догану та звільнився з посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *