Дуже хочеться жити! Онкохвора житомирянка потребує термінової допомоги

Дуже хочеться жити! Онкохвора житомирянка потребує термінової допомоги

Хвороба стрімко прогресує.

У 38-річної житомирянки Світлани Сачук ще у 2014 році лікарі виявили злоякісну пухлину. Оперативне втручання та три курси хіміотерапії, на жаль, не допомогли побороти страшну хворобу. Після обстеження, яке жінка пройшла у вересні 2016 року, виявили метастази у печінці з ураженням 50%.

За словами Світлани, лікування проходила в Житомирському обласному онкологічному диспансері. На превеликий жаль, після проведених ще трьох хіміотерапій, хвороба почала прогресувати. Збільшилися в розмірі та зросла кількість метастаз в печінці, поширилися в хребет, грудний відділ, попереково-крижовий.

«Лікар, який мене лікує, окрім хіміотерапії більш нічого не може запропонувати. Єдиний вихід – це виїхати закордон хоча б на обстеження та отримати призначення по лікуванню. Перед початком лікування в Житомирі, по пораді лікаря, шукалаклініки закордоном. Зверталась до Центру протонної терапії ХансаРинекера в Мюнхені, Гельмгольца в Берліні, Кампуса ім. Бенджаміна Франкліна Берлінського медкомплексу «Шаріте», німецький онкоцентр при Унікліниці в Эссені,Гейдельбергский центр іонної терапії.  З усіх клінік відгукнулася лише клініка “Шаріте”, але не маючи коштів на обстеження та лікування, почали шукати по благодійних організаціях, алевсі вони відмовили мені у допомозі. Українські фонди відмовили, бо, мовляв, дуже багато хворих і збирають допомогу тільки діткам. Закордонні благодійні організації не змогли мене підтримати, бо я громадянка іншої країни. А хто хотів допомогти,то потрібно було мати відкритий рахунок для благодійних перерахунків в тій країні, яка надає допомогу. Але залишилась надія на допомогу небайдужих людей, бо мій стан погіршується, а дуже хочеться жити… хочеться віддати доньку заміж, діждатись внуків», – розповіла Світлана Сачук.

Збір коштів на додаткові обстеження закордоном  та на  лікування  може дати Світлані шанс на повноцінне життя. Важлива кожна гривня!

Реквізити: ПриватБанк МФО 305299,  код ОКПО 14360570,  р/р 29244825509100, номер картки 5168 7572 7083 5509.  Отримувач: Сачук Світлана Іванівна  2865412142.Тел: 067-42-57-869, 093- 65-66-272.

 

Leave a Comment