Два лікарі з Житомирщини отримали почесні нагороди «За спасіння життя»

Два лікарі з Житомирщини отримали почесні нагороди «За спасіння життя»

Загалом 8 номінантів.

У Тернополі нагороджували лікарів, воїнів, рятувальників орденом «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука. Серед 8 нагород – 2 у лікарів з Житомирської області. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“Цьогоріч вже вшосте відзначали медиків, які своє роботою рятують життя людей. Орден «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука – громадська відзнака, якою нагороджують медичних працівників, працівників державної служби України в надзвичайних ситуаціях за мужність і героїзм, виявлені в порятунку життя людей, під час виконання службового або громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для власного здоров’я, а також за систематичну працю і наукові відкриття в галузі медицини, що дало змогу зберегти життя українській нації. Відзнаку вручають на честь вшанування пам’яті лікаря, професора, ректора Тернопільського державного медуніверситету ім. І. Ковальчука”, – йдеться у повідомленні.

Почесні відзнаки отримали жителі Житомирщини: Петро Русак, завідуючий хірургічним відділенням №1 Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та Микола Кушнір, завідуючий кардіологічним відділенням Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського. Крім того, серед номінантів – три представники відділення Червоного Хреста м. Баутцен, що в Німеччиниі – Пітер Марк, Хольгер Бейер, Герт Райнер Лахманн, та організатор доставки гуманітарних вантажів з Євросоюзу в Україну, благодійник з Польщі – Адам Форналь.

Leave a Comment