Дві ночі правоохоронці «штурмували» за Будинком правосуддя «барну стійку»

Дві ночі правоохоронці «штурмували» за Будинком правосуддя «барну стійку»

 Інспектори роти ТОР разом з нацгвардійцями розпочали спільні заходи.

Вночі, з 2 на 3 та 3 на 4 серпня, інспектори роти ТОР разом з військовими Національної гвардії здійснили заплановані відпрацювання на вулиці Кафедральна, оскільки дана ділянка є місцем концентрації адміністративних правопорушень. Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Житомирської області на своїй сторінці у Facebook.

«До несення служби у вказаний вище період залучено понад 40 правоохоронців, котрі здійснювали відпрацювання. Під час патрулювання вулиці Кафедральна та забезпечення громадського порядку у сквері інспекторами поліції оформлено 33 адмінстративних матеріали», – йдеться у повідомленні.

Надалі під час патрулювання вулиці Київської, інспектори роти ТОР помітили підозрілого громадянина. Під час здійснення поверхневої перевірки чоловіка патрульними виявлено поліетиленовий пакет з порошкоподібною білою речовиною, ймовірно наркотичною. На місце події викликано слідчих. Подібні спільні заходи проводитимуться кожні вихідні на території всього міста, особливо у місцях концентрації правопорушень.

Leave a Comment