Дві родини загиблих учасників АТО області отримали сертифікати на житло від держави

У Житомирі 20 грудня двом родинам загиблих учасників антитерористичної операції вручили сертифікати на житло, яке придбано за державні кошти. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Кабінет Міністрів України 26 жовтня затвердив розпорядження, відповідно до якого Житомирській області передбачено 43,9 млн грн державної субвенції для будівництва чи придбання житла для 65 сімей загиблих військовослужбовців. Чуднівська та Черняхівська райдержадміністрації спрацювали найшвидше в цьому плані. Отримавши субвенцію восени, райдержадміністрації вже в грудні закупили квартири двом родинам у Житомирі», – йдеться у повідомленні.

Дружина загиблого Олександра Борушевського разом з донькою отримали сертифікат на трикімнатну квартиру, вартість якої 498 тис. 164 грн. Батькові загиблого Михайла Рибака вручено сертифікат на однокімнатну квартиру вартістю 380 тис. 971 грн.

За словами заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Бойм, ці дві родини загиблих першими в області отримали житло у 2016 році, проте робота в цьому напрямку продовжується і найближчим часом ще 63 сім’ї отримають житло від держави.

Нагадаємо, у Новограді здали в експлуатацію чотириповерхівку на 32 квартири. Слідчий прокуратури придбав квартиру за півмільйона при задекларованих прибутках у 120 тисяч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *