Дві школярки з Житомирщини здобули перемогу у “космічному” конкурсі науково-дослідних робіт (ФОТО)

Дві школярки з Житомирщини здобули перемогу у “космічному” конкурсі науково-дослідних робіт (ФОТО)

“Зоряний шлях”.

Дві школярки з Житомирської області здобули перемогу у XVI Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», який відбувся наприкінці квітня у Дніпрі. Учасники конкурсу розказали про можливі варіанти розвитку людства, освоєння Космосу та необхідні для цього ресурси. Про це повідомили у Житомирському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Участь взяли майже 175 учасників та гостей із 8 регіонів України. Загалом школярі представили 130 робіт у десяти напрямках.

“У конференції-конкурсі диплом ІІ ступеня в секції “Природні явища та екологія Космосу” здобула учениця 8 класу ЗОШ №12 міста Бердичів Злата Ковальчук. Робота Злати гіперважлива: про космічне сміття як про глобальну проблему людства. А десятикласниця Лугинської загальноосвітньої школи №2 Дарина Ковальська, вивчала зодіаки та складала гороскопи для учнів. Робота авторки відзначена журі дипломом І ступеня в номінації «Духовність і Космос». Дослідження Дарини «Вплив знаків зодіаку на навчальну діяльність» цікаве й актуальне для школярів. Основне запитання, відповідь на яке в дослідженні шукає Дарина, чи впливає знак зодіаку на навчальну діяльність, а отже, результати, успішність учнів”, – йдеться у повідомленні.

Фото з офіційної Інтернет-сторінки Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях».

Leave a Comment