Дві студентки технологічного університету розпочали навчальний рік у Франції (ФОТО)

Надія Яковенко і Ольга Матвійчук  – студентки гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету свій новий навчальний рік розпочали на базі Вищої Школи міста Ліль (Франція). Туди «магістранти» 1-го курсу спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» відправилися у рамках  проекту «Еразмус+/Мобільність». Про це повідомила прес-служба Житомирського державного технологічного університету.

«Упродовж двох семестрів дівчата навчатимуться за спеціальністю «Менеджмент стійкого розвитку забруднених територій», при цьому паралельно продовжуючи навчання за індивідуальним планом в ЖДТУ. Вартість навчання, проїзд та перебування (стипендія – 850 €/міс.) студентів в закордонному ВНЗ повністю покривається за рахунок коштів проекту», – йдеться у повідомленні.

Окрім безпосередньо навчання, програмою перебування передбачено також проходження практики на підприємствах та установах регіону, що працюють в галузі охорони довкілля.

2-1

У минулому семестрі в Господарській академії ім. Д. А. Ценова в рамках програми «Erasmus+» на навчанні перебувала студентка факультету обліку і фінансів ЖДТУ Тетяна Савелюк.

1-2

«Після вдалого старту в попередньому навчальному році з початку 2016 – 2017 навчального року в Житомирському державному технологічному університеті  розпочато реалізацію низки нових проектів за програмою «Erasmus+».  Їхня мета – організація двосторонньої академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів між ЖДТУ та університетами-партнерами», – зазначив ректор університету Віктор Євдокимов.

5

Своє партнерство запропонували – Вища школа міста Ліль (Франція), Університет країни Басків міста Більбао (Іспанія), Технічний університет «Гірнича академія» міста Фрайберг (Німеччина), Університет «Думлупінар» міста Кютахья (Туреччина), Університет Південної Богемії міста Чеське Будейовіце (Чехія), Технічний університет міста Ліберець (Чехія), Господарська академія міста Свіштов (Болгарія), Технічний університет міста Софія (Болгарія), Сілезька політехніка міста Катовіце (Польща), Вроцлавська політехніка (Польща).

Нагадаємо, Житомирський міський голова пообіцяв, що корпус гімназії № 3, який рухнув влітку, відбудують до нового навчального року. В університеті імені Франка першокурсників посвятили у студенти.

Автор фото: із сайту ЖДТУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *