Директор «Денишів» спростував інформацію про отруєння людей у їдальні закладу

Директор «Денишів» спростував інформацію про отруєння людей у їдальні закладу

Каже, що це просто чутки.

Директор санаторію  «Дениші» Віталій Жалінський спростував інформацію про те, що у санаторії труять людей через неякісне харчування. За його словами, інформаційне вкидання про «харчові отруєння» в їдальні санаторію це – намагання вдарити по репутації «Денишів». Про це Жалінський сказав у коментарі “Вголос.zt”.

«Ініціаторам такого інформаційного «вкиду» хочеться подякувати. Адже з’явився привід провести перевірку і зайвий раз переконатися, що на харчоблоці у нас усе в порядку», – зазначив Віталій Жалінський.

За його словами, проби, відібрані Житомирським обласним лабораторним центром Міністерства охорони здоров’я, підтвердили, що на кухні все гаразд.

«До закладу приїздять люди із різними захворюваннями. В тому числі і з розладами травлення. Причинами останніх можуть бути, зокрема, порушення дієти, загострення хронічного захворювання, інфекція, підхоплена «на стороні» (поїли «домашнє», забули руки помити і т. п.). Але це не проблеми санаторію, а проблеми конкретних людей», – додав директор санаторію.

Ефект лікування, на думку Жалінського, дуже стійкий, від багатьох захворювань пацієнти виліковуються повністю. Інформаційне вкидання про «харчові отруєння» в їдальні санаторію, на думку Віталія Жалінського, це намагання вдарити по репутації «Денишів».

«Як у анекдоті: ложки, які зникли, згодом знайшлися, але осад залишився… Роздути чутки не вийшло, оскільки мильні бульбашки, а це була лише вона, річ недовготривала», – підсумував Віталій Жалінський.

Нагадаємо, що у червні 2016 року військова прокуратура з’ясовувала, чий снаряд потрапив у денишівський міст. На ремонт дороги до санаторію витратили 1 млн грн.

Leave a Comment