Директор «Житомиртеплокомуненерго» позичив 300 тисяч у доньки

Директор «Житомиртеплокомуненерго» позичив 300 тисяч у доньки

Більше, ніж отримав зарплати.

Директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин позичив у 2019-му році 300 тис. грн у повнолітньої доньки Катерини. Про це він зазначив у своїй декларації, оприлюдненій на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Протягом минулого року керівник «Житомиртеплокомуненерго» отримав 237 тис. 24 грн зарплати. Ще 2 тис. 590 грн він отримав від профспілки.

Примітно, що Рогожин не має власного житла. Лише земельну ділянку площею в 9 соток у Косові Івано-Франківської області. Його дружина Вікторія має квартиру площею 84 кв. метрів у Києві. Саме там, згідно із декларацією, має зареєстроване місце проживання у Києві директор «Житомиртеплокомуненерго». Однак фактичним місцем проживання вказав Житомир. Цікаво, що у 2018-му році Рогожин позичив 260 тис. грн у громадянина Володимира Остапчука. На сайті агенції з питань запобігання корупції є декларація людини, чиї прізвище, ім’я та по-батькові співпадають із «кредитором» директора КП. У 2017-му році Володимир Остапчук претендував на посаду судді, а у 2018-му — на першого заступника директора територіального управління Державного бюро розслідувань. Окрім того, він зареєстрований як фізична особа-підприємець із спеціалізацією «юридичні послуги». У коментарі до одного з попередніх матеріалів «Вголос.Zt» користувач мережі Facebook Ігор Слєпухін повідомив, що Володимир Остапчук є начальником юридичної служби «Житомиртеплокомуненерго».

Нагадаємо, що у листопаді 2018-го року директора КП «Житомиртеплокомуненерго» відсторонили від посади за підозрою у розкраданні бюджетних коштів. У квітні 2019-го року Рогожин повідомив НАЗК про позику у понад чверть мільйона гривень.

Leave a Comment