Директора комунальної установи облради звільнили через освіту

Директора комунальної установи «Обласна база спецмедпостачання» Володимира Гришковця було звільнено із займаної посади під час сесії Житомирської обласної ради 31 березня. Підставою до такого рішення ради стала… його освіта.

За словами голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської, людина, яка керує цією установою, повинна мати фармацевтичну освіту. А нинішній керівник Володимир Гришковець такої не має. Тож Лабунська запропонувала депутатам скасувати рішення сесії дворічної давнини про призначення Гришковця та звільнити його із займаної посади.

Дана пропозиція викликала неабиякий ажіотаж серед присутніх. Зокрема, головний лікар Червоноармійської центральної районної лікарні, секретар постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів, депутат Тарас Собко зазначив, що дане питання на комісії не розглядалося.

Проти звільнення Володимира Гришковця виступив і колектив установи, який спеціально прийшов на сесію підтримати свого шефа. Близько двадцяти осіб, серед яких, окрім працівників установи, активісти, заблокували трибуну та вимагали надати їм слово.

Через ризик, що обурені співробітники КУ «Обласна база спецмедпостачання» та активісти зірвуть сесію, слово представникам установи таки надали. І пообіцяли повернутися до розгляду цього питання наприкінці сесії. Хоча це заспокоїло співробітників установи, при повторному голосуванні депутати підтвердили попереднє рішення.

«Ви маєте право звертатися до суду. На дану посаду буде оголошено конкурс. Володимирові Гришковцю ніхто не забороняє брати участі у ньому, якщо він відповідає його вимогам», – резюмувала Анжеліка Лабунська.

Співробітники «Обласної бази спецмедпостачання» ж переконані, що їхній керівник на своєму місці. За його керівництва установа почала розвиватися, наростила прибутки та запрацювала так, як ніколи до цього, стверджують працівники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *