Директора навчального закладу в Олевську підозрюють у відмиванні понад 200 тисяч

На Житомирщині поліцейські викрили директора навчального закладу у зловживаннях та відмиванні понад 220 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі поліції області.

«Встановлено, що з лютого 2021 року чоловік перебував на посаді директора спортивно-технічного клубу, у якому надавались послуги з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. Під час створення навчальних груп директор інформував слухачів про вартість послуг та у деяких з них особисто брав готівку. Кошти він привласнював, тож на банківський рахунок закладу повна або часткова плата за навчання декого з слухачів не надходила. Не дивлячись на це, керівник видавав їм відповідні свідоцтва про підготовку», – розповіли у поліції.

У травні 2022 року фігурант провадження, діючи всупереч інтересам служби та зловживаючи службовим становищем, «розширив» свою діяльність. Для цього заснував Товариство з обмеженою відповідальністю, яке містило у назві слово «автошкола», призначивши себе керівником. При цьому чоловік не мав сертифікату про державну акредитацію на підготовку та перепідготовку водіїв різних категорій.

Він надавав реквізити банківського рахунку власного підприємства деяким слухачам навчального закладу для оплати. Таким чином отримав понад 208 тисяч гривень. Усвідомлюючи, що ці грошові кошти здобуті злочинним шляхом, він використовував їх для власних потреб.

До поліції звернулися слухачі курсів з водіння, яким, попри отримання плати за навчання, підозрюваний відмовив у видачі сертифікатів про навчання. Збиток, завданий кожному з потерпілих коливається від 3,5 до 7 тисяч гривень.

За час своєї «роботи» у закладі чоловік привласнив понад 223 тисячі гривень.

Відповідно до чинного законодавства, чоловік може отримати до 8 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *