Директора, який керував фармколеджом 22 роки, змінила його заступниця

Директора, який керував фармколеджом 22 роки, змінила його заступниця

Нову директорку представили колективу 12 березня.

Колективу комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» 12 березня представили нового керівника. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«За результатами виборів, що відбулись у закладі 8 лютого, директором обрали Ірину Бойчук, яка працювала у коледжі заступником з навчальної роботи. Рішенням обласної ради, яке прийнято 7 березня, призначили новообраного директора на посаду терміном на 5 років», – йдеться у повідомленні.

Варто додати, що попередній керівник Євгеній Хомік очолював Житомирський базовий фармацевтичний коледж 22 роки, а минулого року він відсвяткував 75-річний ювілей.

До слова, сьогодні у коледжі навчається понад 1,1 тис. студентів. Серед випускників коледжу – науковці, керівники аптечних установ, навчальних закладів, навчально-наукових підрозділів. Навчальний процес у коледжі забезпечують 9 кандидатів та докторів наук, 37 викладачів з вищою кваліфікаційною категорією, з них 26 викладачів-методистів. Житомирський базовий фармацевтичний коледж готує висококваліфікованих фахівців за напрямами підготовки: «Фармація» (молодший спеціаліст, бакалавр), «Медико-профілактична справа», «Лабораторна діагностика».

Нагадаємо, у виборах директора Житомирського фармколеджу перемогла єдина кандидатка на цю посаду. У виборах директора взяло участь 100 % виборців. За результатами таємного голосування, за кандидата на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради проголосувало 98,86%, а саме, 87 з 88 виборців.

 

 

Leave a Comment