Директора «Житомиртранспорту» звільнили з посади

Директора «Житомиртранспорту» звільнили з посади

За власним бажанням.

Директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» депутата Івана Фурлета звільнили із займаної посади. Відповідне розпорядження в. о. міського голови Сергія Кондартюка оприлюднили на сайті мерії.

«Звільнити 3 січня 2020 року Фурлета Івана Володимировича, директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради з займаної посади за угодою сторін та припинити з ним контракт», – йдеться у документі.

Тим часом на своїй сторінці у мережі Facebook Фурлет вже «засвітив» кандидатуру на свою посаду.

«За тиждень з новим директором КП Житомиртрансу Андрієм Гнеличком підсумували попередні 3 роки і визначили перші кроки в новому році. Радий, що нова команда професійно і швидко визначила завдання і перейшла до їх виконання!», – написав Фурлет.

Станом на 17:41 розпорядження про призначення нового керівника «Житомиртранспорту» на сайті міськради немає. На сторінці у соцмережі Андрія Гнеличка зазначено, що він працює в «Укрсиббанку».

Нагадаємо, що під час сесії Житомирської міської міської ради 18 грудня депутати проголосували за звільнення заступника Сухомлина Дмитра Ткачука. У 2017-му році друзі Ткачука зареєстрували на сайті мерії петицію на його підтримку.

Leave a Comment