Директора «Житомирводоканалу» на міськвиконкомі пропонували звільнити

Під час засідання Житомирського міськвиконкому 29 березня присутні члени міськвиконкому пропонували звільнити директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна.

Обурення викликало те, що про виконання показників фінансового плану підприємства звітувала заступник директора з фінансово-економічних питань, а не сам директор.

«Керівник несе відповідальність за підприємство в цілому, і ви повинні доповідати», – сказав член виконкому Андрій Дяченко.

Член міськвиконкому Руслан Годований погодився з Адрієм Дяченком, але наголосив, що незатвердження фінансового плану тягне проблеми з фінансуванням водоканалу. На цьому акцентував і сам директор “Житомирводоканалу”, аргументуючи тим, що підтримання фінансового плану є життєво необхідним для міста і для підприємства. Він також сказав, що на підприємстві прийнято готуватися виступати по фінансовому плану заступнику директора, сам же керівник готував інвестиційну програму.

«Ми маємо досвід виїзного засідання виконкому по водоканалу. З того, що там відбувалося, я просто промовчав тоді і проголосував, хоча потрібно було не голосувати. У мене питання по насосах, у якому вони стані, як готуєтеся знову до періоду, коли буде засуха. Якщо така підготовка всієї ситуації по водоканалу в цілому як зараз до виконкому, тоді злочином буде зараз затверджувати цей фінплан. Хай тоді міський голова, депутатський корпус бачать реальну картину і просто міняють керівника, тому що складається таке враження, що керівник там зовсім для інших функцій. Якщо на сьогодні керівник не може по фінплану відзвітувати, то у мене виникає питання, що ж там відбувається на самому підприємстві», – сказав Андрій Дяченко.

Як поінформувала заступник директора КП «Житомирводоканал», дохід від основної діяльності за 2016 рік, відповідно до затвердженого фінансового плану, виконаний на 99 %.

«При цьому загальна сума доходу недовиконана на 3 % за рахунок зменшення доходів від іншої операційної діяльності. Витратна частина недовиконана на 18,8 млн грн, тобто відбулася економія, відповідно до затвердженого фінансового плану, по усіх статтях», – повідомила заступник.

Члени міськвиконкому звіт про виконання показників фінансового плану підприємства не підтримали. «За» проголосували 12 членів із 14 присутніх. А розгляд інвестиційної програми «Житомирводоканалу» на 2017 рік перенесли на наступне засідання міськвиконкому.

Нагадаємо, 50 тисяч заплатить «Житомирводоканал» адвокату за представництво інтересів у суді. На “Водоканалі” мовчать про придбані насоси, бо це “комерційна таємниця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *