Дитина, яку мати викинула на мороз, вижила та має нову сім’ю

Дитина, яку мати викинула на мороз, вижила та має нову сім’ю

Матері дали умовний термін.

Жінці, яка викинула власну щойно народжену дитину на смітник у січневий мороз, призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки з іспитовим терміном 2 роки, – повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Житомирська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини, за ч. 2 ст. 115, ст. 117 Кримінального кодексу України. Вироком Корольовського районного суду міста Житомира жінці призначено покарання – позбавлення волі на 3 роки з іспитовим терміном 2 роки», – йдеться у повідомленні.

Як уже повідомлялося, жінка, народивши вдома дитя, поклала його до поліетиленового пакету та віднесла на вулицю до сусіднього будинку, залишивши біля смітника у восьмиградусний мороз. Життя новонародженій дівчинці врятували перехожі, які, почувши дитячий плач, відразу кинулися на допомогу та викликали медиків і правоохоронців.

«Наразі врятоване немовля усиновлено. Разом з тим, обвинувачена продовжує виховувати та утримувати двох малолітніх дітей, щодо яких не позбавлена батьківських прав у зв’язку із відсутністю підстав», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, жителька Ємільчинського району повідомила до поліції про передчасні пологи та загибель новонародженої дитини. Поліція виявила тіло немовляти біля домоволодіння жінки. Призначено судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Leave a Comment