Екс-губернатор орендуватиме в Житомирі величезний офіс за вісім копійок на місяць

Екс-губернатор орендуватиме в Житомирі величезний офіс за вісім копійок на місяць

Нардеп “оселиться” у будівлі КП “Реклама”.

Приміщення під громадську приймальню народного депутата Юрія Павленка має виділити на найближчій сесії виконком Житомирської міської ради. За оренду будівлі народний обранець від “Опозиційного блоку” має платити місту одну гривню на рік.

З даним клопотанням до виконкому звернулося Управління справами Верховної Ради України. В оренду депутату мають віддати приміщення площею 140 квадратних метрів по вулиці Покровській (колишня Щорса), 4. У цій будівлі знаходилося раніше КП “Реклама”.

Нарівні з нардепом одну гривню на рік (близько восьми копійок на місяць) платитимуть Управління держказначейства, благодійна організація “Я – мама” та благодійний фонд «Карітас-Спес» Київсько – Житомирської дієцезії римокатолицької церкви в Україні.

Нардеп Юрій Павленко був одним із найближчих соратників екс-президента Віктора Ющенка. У перервах між дворазовим перебуванням на посаді Міністра сім’ї, молоді та спорту за президентства Ющенка Павленко очолював Житомирську обласну державну адміністрацію. Протягом трьох скликань обирався до Верховної Ради України від “Нашої України”. За часів президентства Віктора Януковича став Уповноваженим Президента України з прав дитини. А 27 листопада 2014 року став нардепом від “Опозиційного блоку”.

Нагадаємо, що 30 березня народний депутат України від “Опозиційного блоку” Юрій Павленко перебував зранку та в обід у Житомирі разом з Генеральним консулом США в Україні Вільямом Бистрянські. Однак електронна реєстрація під час сесії Верховної Ради показала його “присутність” у залі.

Leave a Comment