Екс-голова сільради приміського села підробив документи для приватизації понад 4 га землі

Екс-голова сільради приміського села підробив документи для приватизації понад 4 га землі

Підробив рішення сесії сільської ради та додатки до них.

На Житомирщині колишнього голову сільської ради приміського села підозрюють у зловживанні службовим становищем та підробленні документів для приватизації близько 4 га землі вартістю понад 400 тис. грн. Про це повідомила пресслжуба прокуратури області.

“Прокурор Житомирської області Олег Василів підписав підозру колишньому голові однієї із сільських рад Житомирського району про скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України. За дорученням прокурора області 23 березня процесуальними керівниками Житомирської місцевої прокуратури особі вручено повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службовому підробленні під час виділення земельних ділянок місцевим жителям”, – йдеться у повідомленні.

За даними досудового розслідування, сільський голова (обіймав посаду до 2015 року), діючи в інтересах третіх осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, підробив офіційні документи – рішення сесії сільської ради та додатки до них для приватизації земель сільськогосподарського призначення.

Унаслідок цього у приміському селі 13-ма місцевими жителями незаконно приватизовано земельні ділянки загальною площею 4,2 гектара, чим заподіяно збитки державі на загальну суму 417 тисяч гривень.

Нагадаємо, голову сільради, який розтратив «бюджетних» 300 тисяч, взяли під цілодобовий домашній арешт. У Малинському районі поліцейські зловили на хабарі у 400 доларів голову сільради.

Leave a Comment