Екс-керівника обласного лабораторного центру судитимуть за отримання хабара

Колишнього в. о. керівника обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я судитимуть за підозрою в отриманні хабара у розмірі 1 тис. доларів. Таку суму він взяв за працевлаштування працівника. Про це «Вголос.Zt» повідомили джерела у правоохоронних органах.

Цю інформацію опосередковано, без називання особи та конкретної посади, підтверджують офіційні повідомлення прокуратури та поліція області.

Посадовця підозрюють в отриманні хабара від претендента на посаду оператора комп’ютерного набору своєї установи.

Кошти, стверджують правоохоронці, брав не сам, а через свого товариша, колишнього головного лікаря обласного диспансера.

Злочин викрили ще у вересні цього року. Обох обвинувачених затримали у центрі Житомира під час передачі-отримання обумовленої суми. Хабар у розмірі 1 тис. доларів США вилучили з автомобіля, який належить екс-керівнику обласного лабораторного центру.

«Наразі чинний посадовець перебуває під заставою на суму 200 тис. грн. Також накладено арешт на майно обох обвинувачених – три квартири, дві земельні ділянки, автомобіль марки Lexus», повідомляють у прокуратурі області.

Нагадаємо, що у Житомирі на хабарі у 200 тис. грн затримали співробітника обласної податкової. За наслідками інциденту було звільнено ряд керівників обласної ДПС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *