Екс-начальниця управління ЖКГ Півоварова вводить людей в оману

Директор ПП ВЖРЕП №8 Світлана Півоварова вводить людей в оману і блокує створення ОСББ. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала мешканка одного з будинків, який обслуговується згаданим підпримємством, Олена Кучерук.

“У будинку планується створення ОСББ”, пише Олена, “декілька місяців ініціативна група готувалася до цього, детально розглядались всі аспекти створення об`єднання. Дійшли до того, що це дійсно вигідно. Багато часу пояснювали мешканцям і майже всі погодились. Але власниця приватного ЖЕКу №8, який зараз обслуговує наш будинок, почала відкрито, не ховаючись, свою брудну «кампанію» проти створення ОСББ”.
За словами Кучерук, Світлана Півоварова запросила представників будинку до себе в кабінет на бесіду. Після “відвертої бесіди”, під час якої Півоварова намагалася переконати своїх співрозмовників у тому, що без неї вони “пропадуть” директор ПП ВЖРЕП №8 вдалася до наступних кроків.

Так, співробітники ЖЕКу розповсюдили «інформаційний лист», у якому намалювали справжню “страшилку” для охочих створити ОСББ. Остання, м’яко кажучи, не відповідала дійсності.

Лише після того, як активні мешканці прийшли до мерії, щоб дізнатися, як їм бути, там їм роз’яснили справжню процедуру створення об’єднання. Чи понесе якусь відповідальність за скоєне чинний депутат міської ради, начальник ПП ВЖРЕП-8 – невідомо. Але на сайті мерії вже розмістили інформацію про невдале шахрайство Півоварової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *