Екс-заступника керівника райвідділу міліції, який збив на смерть дитину, посадять майже на 7 років

Екс-заступника керівника райвідділу міліції, який збив на смерть дитину, посадять майже на 7 років

Засудженого у залі суду взяли під варту.

У Житомирі колишнього заступника керівника райвідділу міліції за скоєння смертельної дорожньо-транспортної події засуджено до 6 років 10 місяців позбавлення волі. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Прокуратурою Житомирської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом скоєння колишнім заступником начальника одного з районних відділів міліції смертельної дорожньо-транспортної події, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України. Йдеться про те, що колишній правоохоронець у березні минулого року, будучи у стані алкогольного сп’яніння, майже опівночі, керуючи власним автомобілем у Житомирі, порушив правила дорожнього руху та скоїв наїзд на трьох пішоходів, які перебували на зупинці у районі Корбутівки. Унаслідок дорожньо-транспортної події загинув 8-річний хлопчик, важких травм зазнала його мама та ще одна особа», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, дана подія набула суспільного резонансу, викликала побоювання потерпілих щодо уникнення кримінальної відповідальності винуватцем, оскільки він тривалий час перебував на керівних посадах у правоохоронних органах. Неспростовні докази вини колишнього правоохоронця, здобуті під час досудового розслідування, знайшли своє підтвердження у судовому розгляді.

Богунський районний суд м. Житомира винуватцю смертельної ДТП виніс вирок – позбавлення волі на 6 років 10 місяців, з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки. Засудженого до реального покарання відразу після проголошення вироку у залі суду взяли під варту.

 Нагадаємо, 24-річну житомирянку, яка продавала дівчат у рабство, посадять на 5 років.

Leave a Comment